přeskočit k navigaci »

O firmě 2 M STUDIO s.r.o.

Společnost 2 M STUDIO s.r.o. byla založena v roce 2006 jako špičkový tvůrce webových stránek, portálů a e-shopů. Firma si rychle získala pověst odborníka na internetový marketing a jejich služeb začali využívat jak místní podnikatele, tak i mezinárodní společnosti s většinou kterých pracuje společnost nepřetržitě do dnešních dnů. Za dobu své působnosti vytvořila několik set webů, portálů a e-shopů, které jsou základním kamenem akvizice nových zákazníků.

Od svého vzniku dodávala společnost, zejména pro potřeby svých webových zákazníků, fotografické služby. Fotografie 2 M STUDIA používá pro svou propagaci, kromě mnoha firem, též Karlovarský kraj, či město Karlovy Vary, ale také České republika (Czech Tourism).

V roce 2009 zareagovala společnost 2 M STUDIO s.r.o. na potřeby svých zákazníků a začala vytvářet a nabízet krátké propagační filmy, zejména se specializací na propagaci destinací. Od roku 2009 vytvořila ke 200 krátkých propagačních filmů. Tvorba firmy získávala opakovaně ocenění na filmových festivalech včetně skvělého úspěchu na TOURFILMU 2013 v regionální sekci, kde 2 M STUDIO s.r.o. získalo 4 ocenění, včetně nejvyššího ocenění GRAND PRIX festivalu, 1. místa ve spotech, 2. místa ve filmech a PRIX JURY.

V roce 2012 se 2 M STUDIO rozrostlo o novou službu – letecké fotografie a videa z bezpilotních prostředků. Pod značkou Vertical Images si během méně než roku vydobylo pozici na špičce mezi dodavateli leteckých fotografií a videí s takovými úspěchy, jako dodávka leteckých záběrů pro spoty České republiky natáčené teamem CNN.

2 M STUDIO s.r.o. je díky své všestranné působnosti schopno obsloužit většinu digitálních a internetových marketingových potřeb svých zákazníků a to na špičkové úrovni.

 
 
2 M STUDIO s.r.o.

2 M STUDIO s.r.o.
Habrová 1445, 36301 Ostrov
tel.: +420 775 762 040
e-mail: info@2mstudio.cz